Lista produktów marki JOLASH

Produkty do przedłużania rzęs JoLash

Sklep JoLash powstał z myślą o profesjonalnych salonach kosmetycznych, dlatego mamy w sprzedaży wyłącznie niezawodne artykuły renomowanych producentów. Wysoka jakość naszych rzęs przekłada się na komfort pracy stylistki, a ta z kolei na zadowolenie klientek.

Jakie produkty znajdziesz u nas?

Rzęsy syntetyczne, rzęsy jedwabne, Russian Volume i inne produkty do przedłużania rzęs – wszystko to znajdziesz w JoLash.

Abyś mogła podarować swoim klientkom wyjątkowy komfort, zamów także inne niezbędne akcesoria do przedłużania rzęs : profesjonalne szampony do rzęs i brwi, płatki do przedłużania rzęs, precyzyjne pęsety, trwale mocujące kleje, a także produkty umożliwiające zaskakująco szybkie wykonanie bezpiecznego liftingu rzęs naturalnych, którego efekt utrzyma się przez aż 12 tygodni! Wśród oferowanych produktów znajduje się także lampa Glamcor, która, dając białe światło, znacznie ułatwia pracę stylistce. Ma szeroki zakres regulacji, dzięki czemu można dostosować jej działanie do bieżących potrzeb.

Co wyróżnia JoLash?

Najlepsza jakość artykułów oferowanych przez JoLash idzie w parze z wysokim poziomem obsługi Klienta. Zapewniamy sprawną wysyłkę zamówionych produktów: 24 godziny od momentu otrzymania wpłaty. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem Jolash. Zarówno Ciebie, jak i klientki Twojego salonu kosmetycznego przyjemnie zaskoczą wysoka jakość i trwałość naszych rzęs!

Aktywne filtry

Jolash - JL Flexi klej do rzęs 3g

1 Review(s)
Cena 44,99 zł
Dostępność: 6 W magazynie

JL Flexi to absolutny fenomen tego roku. Jest to klej do rzęs charakteryzujący się niezwykłą trwałością, ale i szybkością, co pozwoli skrócić Ci czas pracy do minimum! Jego tajemnica polega na tym, iż nie tylko jego struktura jest bardzo elastyczna, ale i zakres warunków pracy w jakich radzi sobie doskonale, więc zda egzamin zarówno w suchych jak i wilgotnych pomieszczeniach.

Produkt dodany do porównania